KURUMSAL
 

KURUMSAL:

 

2000 yılında HALİL AKBULUT adıyla hizmet vermeye başlayan firmamız; 2009 yılında SENTEZ GÖZ SAĞLIK HİZMETLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ ünvanı altında kurumsal kimliğine kavuşmuştur. Firmamızın ortağı ve aynı zamanda kurucusu olan Halil AKBULUT 1994 yılından bu güne kadar göz sağlığı ile ilgili sektörün içinde ve çeşitli kademelerinde yer almakta olup, sektörde görev yapan tüm doktorlar, sağlık personeli ve firmalar tarafından son derece iyi tanınmaktadır. Firmamız uzun yıllar boyunca gerek tecrübesi, gerek sunduğu hizmetin kalitesi ve gerekse sağladığı güvenle sektörde kendine haklı bir yer edinmiştir.

VİZYONUMUZ;

Kalite standartlarımızı daima yükselterek hizmet ağımızı genişletmek ve sahip olduğumuz güvenilir firma, güvenilir marka imajını pekiştirerek firmamızın ve çalıştığımız markaların bilinirliğini arttırmaktır.

MİSYONUMUZ;

Göz sağlığı alanında hizmet veren tüm devlet ve özel hastaneler ile göz merkezlerine en yüksek standartlarda hizmet vererek yüksek müşteri memnuniyeti sağlamak, çalıştığımız markaların satış hacmini arttırmak ve genişletmektir. 

http://sentezgoz.com.tr/images/ana2_31.png Web Tasarm Algoritma