RNLER
 
Sovereign Compact Fakoemülsifikasyon Sistemi

Sovereign Compact Fakoemülsifikasyon Sistemi

Sovereign ® Compact küçük, kullanımı çok kolay son teknoloji ürünü bir fakoemülsifikasyon cihazıdır. Bu sistem cerrahlara Sovereign ® ‘in gelişmiş akışkan performansını kampkat bir şekilde sunmakla birlikte kamara kararlılığı sağlayan dijital akışkanları ve basitleştirilmiş kurulumu ile mükemmel bir paket olmaktadır.

Opsiyonel WhiteStar  Soğuk Fako Teknolojisi sayesinde cerrahi tekniği değiştirilmeden ameliyattan bir gün sonra gözle görünür biçimde daha berrak kornealar sunulur.

WhiteStar ICE Teknolojisi

Enerjiyi arttırmadan kesme gücünü arttırın.
Kavitasyonun kesme gücü ön kamarada enerjiyi azaltmanın anahtarıdır.Ultrason kesim gücü için Kavitasyon bilinen bir kaynaktır.Kabarcıklar çarptığı zaman yüksek bir enerji patlaması ile nukleus materiyali yok eder.Fako gücü bu çarpışmanın lokalize şokundan kaynaklanır. WhiteStar ™ICE Teknolojisi cerrahi tekniğinizi en ideal duruma getirmek için fako enerjisinin kavitasyonel potansiyelini azami seviyeye çıkartır, kesi etkinliğini geliştirir. WhiteStar ™ICE Teknolojisi yüzde 10 gibi düşük güç seviyelerinde bile hızlandırılmış geçici kavitasyon üreten bir ultrasonik darbe oluşturur.

ICE Pulse teknik olarak önceden belirlenmiş parametrelerle gelir. WhiteStar ™ICE Teknolojisi nin geliştirilmiş kullanıcı arayüzü ICE pulse ‘ı kendi teknik ve tercihlerinize göre düzenlemenizi sağlar.ICE pulse darbesi toplam vurum gücünün 0% ila 12% ‘si olabilir ve her bir fako ayarında artmaya , azalmaya veya sabit kalmaya ayarlanabilir.

Tek Kullanımlık Tubing seti OPO61

Anında ve dakik bir vakum yanıtı alabilmek için Sovereign ®Compact sistemi ile bu sistemin patentli kartuşuna uyan ORJİNAL Sovereign ®Compact tubing paketi kullanılmalıdır.
OPO61 Tubing paketin içeriği :
-Steril tepsi örtüsü,

-Çok ağızlı boru ve irigasyon/aspirasyon tubingi,

-Entegre kapalı atık torbası,
-19 gauge infizyon sleev-Test haznesi
 
http://sentezgoz.com.tr/images/ana2_31.png Web Tasarm Algoritma