RNLER
 
Whitestar Signature Fakoemülsifikasyon Sistemi

Whitestar Signature Fakoemülsifikasyon Sistemi

Devrim yaratan lens nakli teknolojisi

WHITESTAR Signature sistemi en son fako teknolojisinden çok daha fazlası tamamen yepyeni bir cerrahi platformudur. Sadece WHITESTAR Signature sistemi devrim yaratan Fusion Fluidics’in güvenliğini WHITESTAR teknolojisinin mükemmel kavitasyonu ile birleştirir.Bu birleşme hem sert hemde yumuşak lensleri çıkartmakta gereken etkinliği yaratır.

Devrimci Fusion Fluidics

Fusion Fluidics kamara stabilitesini ve güvenliğini arttırır. Kullanılan teknik ve lens çeşidine bakılmaksızın yüksek vakum ve akış ayarlarında bile göziçi değişiklikleri önceden tesbit edip ayarlayarak kamaradaki stabilitenin KESİNLİKLE bozulmamasını sağlar.Önceden ayarlanmış özellikler temel alınarak vakumdaki değişikliklere anında ve otomatik olarak adapte olur.
* Fusion Fluidics surge önleyici teknolojisi yüksek vakum ve akış ayarlarında çalışmayı sağlayarak fako süresi kısaltır ve verimi arttırır.
*Oklüzyonları tahmin ederek oklüzyon kırılmalarından önce vakumu ayarlayarak kamara stabilitesini geliştirir.
*Zor vakalarda dakik ve düşük-akış parametreleri sağlar.
*Tek-adım oto-yükleme Fusion Fluidics kasedi devir süresini azaltır.


WHITESTAR Signature sistemi en son fako teknolojisinden çok daha fazlası tamamen yepyeni bir cerrahi platformudur.Sadece WHITESTAR Signature sistemi devrim yaratan Fusion Fluidics ’in güvenliğini WHITESTAR teknolojisinin mükemmel kavitasyonu ile birleştirir.Bu birleşme hem sert hemde yumuşak lensleri çıkartmakta gereken etkinliği yaratır.

WhiteStar  ICE Teknolojisi

Enerjiyi arttırmadan kesme gücünü arttırın.

Kavitasyonun kesme gücü ön kamarada enerjiyi azaltmanın anahtarıdır.Ultrason kesim gücü için Kavitasyon bilinen bir kaynaktır.Kabarcıklar çarptığı zaman yüksek bir enerji patlaması ile nukleus materiyali yok eder.Fako gücü bu çarpışmanın lokalize şokundan kaynaklanır. WhiteStarICE Teknolojisi cerrahi tekniğinizi en ideal duruma getirmek için fako enerjisinin kavitasyonel potansiyelini azami seviyeye çıkartır, kesi etkinliğini geliştirir. WhiteStar™ICE Teknolojisi yüzde 10 gibi düşük güç seviyelerinde bile hızlandırılmış geçici kavitasyon üreten bir ultrasonik darbe oluşturur.
ICE Pulse teknik olarak önceden belirlenmiş parametrelerle gelir. WhiteStar™ICE Teknolojisi nin geliştirilmiş kullanıcı arayüzü ICE pulse ‘ı kendi teknik ve tercihlerinize göre düzenlemenizi sağlar.ICE pulse darbesi toplam vurum gücünün 0% ila 12% ‘si olabilir ve her bir fako ayarında artmaya , azalmaya veya sabit kalmaya ayarlanabilir.

Anında Persitaltik ve Venturi


WHITESTAR Signature sistemi gerçek bir peristaltik pompa ile gerçek veturi pompa arasında anında geçiş yapma kolaylığını sağlar. Bir işlem sırasında cerrah ek vakum ve tutma gücü için venturi moduna geçebilir. İki pompayı bir arada sunan bu özellik bir çok cerrahın bulunduğu ortamlarda ve eğitim kurumlarında oldukça kullanışlı olabilir.

*Aralarında anında geçiş yapılabilen akış-bazlı peristaltic pompa ile vakum-bazlı venture pompaların hepsi bir kasette,

*Yüksek vakumda güvenlik sağlanır.

*Pompa seçimi mod veya altmodda önceden programlanabilir

*Aspirasyon özellikleri : Persitaltik akış 60 cc/dk kadar Peristaltik azami vakum 650 mmHg 600mmHg’a kadar Venturi Vakum

Kullanımı Kolay ileri bir teknoloji

*Dokunmatik ekranda teferruatlı bir yardım programı,

*Tüm ayarların sisteme bir memory stikten aktarılabilme imkanı,

*Kablosuz uzaktan kumanda, Geleneksel video overlay yerine Devrimci Cerrahi Mediya Merkezi –“Surgical Media Center “

*Özgün bir sunum /cerrahi eğitim aracı ( dataları geri çağırma , data önizlemelerle değişik şekillerde oynama , kare-kare analiz gibi gelişmiş video sunumları hazırlama gibi özellikler)

*Özelleştirilen Video overlayler

 

Tek Kullanımlık Tubing Paketleri : OPO70&OPO71

Anında ve dakik bir vakum yanıtı alabilmek için ORİJİNAL Fusion Fluidics Tubing seti Tek-Adımda Otomatik-Yükleme özelliği sunar.


OPO70 Tubing paketin içeriği :


-Steril tepsi örtüsü,

-Ekran örtüsü,

-Çok ağızlı boru ve irigasyon/aspirasyon tubingi,

-Entegre kapalı atık torbası,

-19 gauge infizyon sleev,

-Test haznesi


OPO71 Çift Pompa özelliği olan Tubing paketin içeriği :


-Steril tepsi örtüsü,

-Ekran örtüsü,

-Çok ağızlı boru ve irigasyon/aspirasyon tubingi,

-Entegre kapalı atık torbası,

-19 gauge infizyon sleev,

-Test haznesi


Ellips Transversal Ultrason

Ellips …….. Torsionel Fakoya en iyi alternatif

WHITESTAR Signature  sistemi Ellips  Transversal Ultrasonu Whitestar ® teknolojisinin kesi etkinliği ile birleştirerek mükemmel güvenlikte bir lens nakil işlemi gerçekleştirmektedir. Transversal (yanlamasına ) ve longudutinal (boylamasına ) ultrason eşzamanlı harmanlanarak tıkanmayı minimize ederek hedeflenen sabit ve istikrarlı emülsifikasyonu sağlar. Her çeşit fako uç modeli ile teknik değiştirmeye gerek kalmadan kullanılabilir. Whitestar ® Mikropulse teknolojisi ile birleştirilerek üstün manyetik takipedilebilirlik sağlar. Termal hasar riskini asgari seviyeye indirir.

 

 

 
http://sentezgoz.com.tr/images/ana2_31.png Web Tasarm Algoritma